MERT ISI TEKNİK ISITMA SOĞUTMA
VE KALORİFER KAZANI TAMİR BAKIM SERVİSİ
 

 

ANA SAYFA BORU DEĞİŞİMİ SİRKÜLASYON POMPALARI HİDROFOR İLETİŞİM

 

 

Sirkülasyon pompaları-devir daim pompaları;

Sirkülasyon pompaları diğer adı ile devir daim pompoları kazan dairelerinde sıcak suyun devir daim ederek ısınacak mekanların ısınmasına yardımcı olan en önemli ısıtım elemanlarındandır. Kazanınız ne kadar verimli olursa olsun görevini tam yerine getiremeyen bir sirkülasyon pompasına sahip iseniz yeteri kadar ısınamazsınız. Yakıt sarfiyatınız artacağı gibi kazanın da ömrünü kısaltır. Sirkülasyon pompası alırken önce doğru bir tercih yapmalısınız. Firmamız bu konuda tespit ve öneride bulunmakta doğru seçimi yapmada yardımcı olmaktadır.

Sirkülasyon pompası satışı;

Firmamız tarafından dünya üzerinde denenmiş ve kalite olarak liderliği önde götüren Alarko marka sirkülasyon pompalarının satışı, montajı garantili olarak yapılmaktadır.

İkinci el sirkülasyon pompası satışı ve sirkülasyon pompası bakım tamiratı;

Firmamız tarafından ayrıca bakımı yapılmış ikinci el her marka pompanın satışı, montajı garantili olarak yapılmaktır. Yeni pompa fiyatına bakılarak oldukça uygun olan ikinci el sirkülasyon pompaları yetkili ustalarımız tarafından gerekli bakımları yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır.

Ayrıca her çeşit sirkülasyon pompasının tamiratı, bakımı ve testleri garantili olarak uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

kazan tamiri, kazan tamiri ankara, ankara kazan tamiri, hidrofor fiyatları, hidrofor seçimi, hidrofor nedir, su deposu, su deposu ankara, ankara su deposu, su deposu temizliği, su deposu temizlik, su deposu temizliği ankara, sirkülasyon pompası, sirkülasyon pompası seçimi, sirkülasyon pompası hesabı, sirkülasyon motoru, devir daim motoru, bobinaj sarımı, bobinaj ankara, ankara bobinaj

su deposu, su deposu ankara, ankara su deposu, su deposu temizliği, su deposu temizlik, su deposu temizliği ankara, sirkülasyon pompası, sirkülasyon pompası seçimi, sirkülaon pompası hesabı, sirkülasyon motoru, devir daim motoru, bobinaj sarımı, bobinaj ankara, ankara bobinaj, su deposu, su deposu temizlik, su deposu temizliği, su deposu temizliği ankara, su deposu dezenfekte, su deposu dezenfeksiyonu, ankara su deposu, ankara su deposu temizlik, ankara su deposu temizliği

 

 

 

 

 

© 2011 Mert Isıtma ve Soğutma Sistemleri | Ankara, Türkiye |
  Adres : Büyük Sanayii 1. Cadde No 74/38 İskitler / Ankara
Tel : 0312 341 86 84 | Fax : 0312 341 82 80 | Gsm : 0533 725 09 38